Magaziner linie productie

Activ

Criterii de selecție : Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

  • Invatamant liceal sau profesional.
  • Cursuri de autorizare ISCIR pentru conducerea stivuitorului.
  • Experiență minim 1 an intr-o pozitie similara.
  • Experiență în utilizarea scanner-ului.
  • Competențe în programele MS Office
  • Capacitate pentru munca în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilitati generele

Prestare de muncă în domeniul gestiunii

Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
Asigura miscarea stocurilor
Expediaza marfa catre clienti(ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii ; intocmeste necesarul de materiale folosite pentru expeditia marfii.
Receptioneaza, stocheaza si manipuleaza marfurile si materialele de pe liniile de productie

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Tansport decontat
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei
  • Mediu de lucru organizat, posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala de viitor
  • Cantina in incinta companiei( angajatorul deconteaza partial masa servita zilnic)

Cerinte generale

  • Limbi straine

    Romana

  • Nivel cariera

    Entry-Level (< 2 Ani)

  • Tip job

    Full Time

  • Oras

    Sibiu

Aplica la:

Incarca CV-ul aici pentru a avea mai multe sanse la aplicare