Inspector Resurse Umane

Activ

Candidatul ideal

  • Absolvent/a de studii superioare.
  • Atestat Inspector Resurse Umane.
  • Cunostinte de legislatia muncii;
  • Cunostinte foarte bune MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Atentie concentrata si distributiva.
  • Capacitate deosebita de relationare interumana.
  • Persoana ordonata, analitica, pragmatica.
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Verifica si gestioneaza pontajele lunare.
Gestioneaza dosarele de personal.
Urmareste si aplica prevederile legale in domeniul relatiilor de munca.
Realizeaza diverse rapoarte specifice activitatii de Resurse Umane.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut
  • Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist
  • Tichete de masa.

Cerinte generale

  • Limbi straine

    Cunostinte limba engleza – minim nivel mediu.
    Cunoasterea limbii franceze- constituie avantaj.

  • Nivel cariera

    Entry-Level (< 2 Ani)

  • Tip job

    Full Time

  • Oras

    Avrig

Aplica la:

Incarca CV-ul aici pentru a avea mai multe sanse la aplicare