Inginer proiectant

Activ

Criterii de selecție : Studii superioare inginerie / Cunostinte de desen tehnic / Cunostinte de proiectare 2D si 3D / Limba engleza nivel mediu spre ridicat

Candidatul ideal

  • Studii superioare inginerie
  • Cunostinte de desen tehnic
  • Cunostinte de tolerante si control dimensional
  • Cunostinte de proiectare 2D si 3D
  • Sunteti familiarizat cu domeniul prelucrarilor metalice si aveti atentie sporita a detalii
  • Limba engleza nivel mediu spre ridicat
  • Limba germana constituie un avantaj

Descrierea jobului

Beneficii:

  • Salarizare atractiva
  • Transport decontat in Sibiu si orice ruta de unde se poate face naveta individual cu transportul in comun
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut
  • Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist
  • Tichete de masa
  • Decontare transport in comun

Cerinte generale

  • Nivel cariera

    Entry-Level (< 2 Ani)

    Mid-Level (2-5 Ani)

  • Tip job

    Full Time

  • Oras

    Sibiu

Aplica la:

Incarca CV-ul aici pentru a avea mai multe sanse la aplicare